“Święta inaczej” w Kinie za Rogiem

Przypominamy, że w piątek, 24 listopada br. o godz. 18:00 w Kinie za Rogiem w Krzeszowie odbędzie się seans z polską produkcją “Święta inaczej” w reżyserii Patricka Yoki.

Przypominamy, że zdjęcia do filmu realizowano m.in. w Kamiennej Górze, Marciszowie i Krzeszowie. W filmie zobaczyć można m.in. Darię Widawską, Karola Dziubę, Agnieszkę Mandat, a także plejadę młodych aktorów: Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Wiktorię Kruszczyńską, Oskara Wojciechowskiego i Antoniego Sałaja.

Po premierze w kamiennogórskim CK prezentowaliśmy kadry z filmu, na których widać Kamienną Górę i okolice (stacja PKP w Marciszowie, ul. Stefana Żeromskiego w Kamiennej Górze, Góra św. Anny w Krzeszowie, ujęcia w kamienicy przy ul. Mostowej w Kamiennej Górze, droga Jaczków-Kamienna Góra, ul. Mostowa w Kamiennej Górze, ul. Rybna w Kamiennej Górze, kamiennogórski rynek, stacja PKS Kamienna Góra. W dialogach filmu nie zabrakło również Kamiennej Góry). Galeria dostępna tutaj.

Aktorów i reżysera “podglądaliśmy“ na planach filmowych w Kamiennej Górze i Krzeszowie. Reportaże fotograficzne z planów i inne informacje o filmie dostępne tutaj.

Zobacz aktorów i reżysera w pracy na planach filmowych w Kamiennej Górze i Krzeszowie:

Share

Zobacz inne