Świebodzice Rock Fest 2016

Przypominamy, iż dnia 16 kwietnia 2016 roku odbędzie się IV edycja Świebodzice Rock Fest. Na jednej scenie wystąpią grupy takie jak: KULT, LAO CHE, ORGANEK, LIPALI, KRUK + Laureat konkursu kapel.

Bilety dostępne również w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Miejsca stojące: do 6 marca – 60 zł., do 10 kwietnia – 65 zł., od 11 kwietnia – 70 zł.
Miejsca siedzące: do 6 marca – 70 zł., do 10 kwietnia – 75 zł., od 11 kwietnia 80 zł.

Świebodzice Rock Fest to impreza w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świebodzicach, która weszła już na stałe do kalendarza imprez na Dolnym Śląsku. To blisko 9 godzin muzyki i emocji. Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista wykonawców występujących na scenie. Impreza ma zaledwie trzyletnią tradycję, ale już ściąga fanów muzyki z całego kraju. Co roku na scenie występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności.
Czwartą edycję tego wydarzenia poprowadzi dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia – Piotr Stelmach.

Organizatorem imprezy jest Agencja Koncertowa APLAUZ PLANET. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia i ceny biletów dostępne na aplauzplanet.pl >>.

Relację z III edycji Świebodzice Rock Fest, na której zagrali m.in. TSA, Luxtorpeda i Dżem można obejrzeć na naszym serwisie >>.

Oczywiście nasz serwis otrzymał akredytację do uczestnictwa w IV edycji Świebodzice Rock Fest. Relację fotograficzną z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na czadrow.pl.

74879

Share

Zobacz inne

Leave a Comment