Stefan Hałubek Honorowym Obywatelem Miasta Kamienna Góra

W dniu 6 czerwca 2019 roku w Sali Witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyła się XII Sesja Rady Miasta Kamienna Góra.

Podczas sesji Rada Miasta nadała tytułu Honorowego Obywatela Miasta Kamienna Góra Panu Stefanowi Hałubkowi. Rada przekazując Akt Nadania Tytułu wyraziła wdzięczność, podziw i szacunek za wieloletnie kreowanie dobrego imienia Kamiennej Góry. Pan Stefan Hałubek szczególne podziękowania otrzymał za pracę w dziedzinie społecznej i sportowej. Od 1992 roku swoją miłością do szachów zaraża młodych mieszkańców regionu. Od siedemdziesięciu lat popularyzuje działalność szachową nie tylko w Kamiennej Górze, ale i w całym kraju.

Przypominamy, że Pan Stefan Hałubek w latach 1990-1994 pełnił funkcję radnego I Kadencji Rady Miejskiej w Kamiennej Górze.

Tytuł Honorowego Obywatela Miasta Kamienna Góra upoważnia do wolnego wstępu na wszystkie imprezy organizowane w mieście Kamienna Góra, uczestniczenia na prawach Honorowego Gościa w zwyczajnych, nadzwyczajnych i uroczystych sesjach Rady Miasta oraz w innych uroczystościach o charakterze miejskim, a także prawa do pogrzebu z honorami.

Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań, wspomnień i występu artystycznego w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment