Statystyki

Minęło pięć dni od zamieszczenia galerii z festiwalu Brutal Assault 2014, na którym uczestniczył serwis czadrow.pl. Przyszedł zatem czas na zaprezentowanie statystyk oglądalności naszych zasobów fotograficznych.

Jak dotąd największą oglądalnością cieszyły się prezentowane galerie z festiwalu Castle Party, jaki ma swoje miejsce od lat na zamku w Bolkowie. To relacje z tego wydarzenia przyciągały na „czadrowską” witrynę internautów z całego świata.

Miło nam poinformować, iż oglądalność galerii z festiwalu Brutal Assault i koncertu Slayer pobiła wszelkie rekordy. Już w piątym dniu prezentacji statystyki odnotowały ponad 101 700 odsłon.

Ten największy festiwal muzyki metalowej w tej części Europy ma swoje miejsce w Czechach. Jak podczas oglądalności galerii z Castle Party również w tym przypadku naszą „czadrowską” witrynę odwiedzili internauci z całego świata.
Te dwa międzynarodowe festiwale sukcesywnie odbywają się w regionie sołectwa Czadrów i na stałe wpisują się w kalendarz imprez prezentowanych na naszej witrynie.

Do tak dużej oglądalności z wielu krajów świata bez wątpienia przyczynia się serwis społecznościowy Facebook. To on pozwala aby fani danego wydarzenia mieli możliwość dotarcia na naszą witrynę i dzielenia się informacją o danym wpisie z innymi.

Poniżej prezentujemy tygodniową grafikę statystyk. To na niej możemy zaobserwować z jakich krajów świata docierają do nas internauci.

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

66658

Share

Zobacz inne

Leave a Comment