Statystyki

Jeden z największych festiwali muzycznych, jakim jest Castle Party w Bolkowie za nami. Przyszedł czas na podsumowanie. To właśnie Castle Party i galerie jakie prezentujemy z tego festiwalu przyciągają na naszą „czadrowską” stronę najwięcej internautów z całego świata.

Miło nam poinformować, iż w ciągu ostatniego tygodnia na naszej witrynie statystyki wordpressa zanotowały ponad 60 000 odsłon, które nadal rosną. Odwiedzają nas fani Castle Party z całego świata, nawet takich egzotycznych krajów jak widać na poniższej grafice. Tak duża ilość odwiedzających trafia do nas za pośrednictwem oficjalnej strony Castle Party i jej odpowiednika na Facebook’u. To tam fani festiwalu z całego świata dowiadują się o naszych galeriach. Nie sposób pominąć również koncertów Red Lips i Zbigniewa Wodeckiego, jakie zrelacjonowaliśmy z minionych Dni Lubawki. Odsłony galerii z tych koncertów również wliczają się w sumę tygodniowych statystyk.

Dziękujemy i zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej lokalnej witryny. Tylko u nas można obejrzeć relacje koncertowe od muzyki organowej w krzeszowskiej bazylice po najmocniejsze brzmienia death metalu a to wszystko tylko z imprez odbywających się w naszym regionie.

66175

Share

Zobacz inne

Leave a Comment