Statystyki

Miło nam poinformować, iż nasze galerie koncertowe z Dni Kamiennej Góry 2014, w których zaprezentowaliśmy Szymona Wydrę oraz Mezo miały wczoraj ponad 11 000 odsłon. Wśród oglądających byli również internauci z innych krajów co wskazuje poniższa grafika statystyk.

Jak dotąd największą oglądalnością cieszyły się galerie koncertowe z festiwalu Castle Party 2013, gdzie jednego dnia nasze galerie miały prawie 50 000 odsłon.

65318

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Statystyki”

 1. Iza Wrocław

  skąd nagle tyle wejść z innych państw?
  nawet wejścia z Polski, to coś zbyt dużo.
  co to za statystyki? skąd?

  1. Każda strona założona na wordpress.com a nasza jest (czadrow.wordpress.com) ma wbudowane moduły statystyk. Jeżeli chodzi o kraje to również w tych statystykach są podane miejsca, z których krajów był logowany adres IP komputera, co wskazane jest odpowiednią mapką.
   Po każdym wydarzeniu typu koncert, zamieszczamy link do naszej galerii na oficjalnych stronach artystów i ich kontach facebook’owych. Osoby zainteresowane obejrzeniem galerii przechodzą na naszą witrynę i linkują adres innym swoim znajomym stąd zwiększona oglądalność w wybranych dniach. Ponieważ nasze galerie są ciekawie prezentowane mamy bardzo duże oglądalności przez fanów danego artysty.
   Pozdrawiam
   Artur

Leave a Comment