Statystyki

Co pewien czas staramy się prezentować statystyki oglądalności naszej „czadrowskiej” witryny. Dzięki statystykom mamy możliwość udowodnienia, że czadrow.pl od dawna wypracował swoimi zasobami międzynarodowy zasięg. Mając rejestrowany ruch witryny znamy liczbę jej wyświetleń i wiemy z jakich krajów odwiedzają nas internauci. Dzięki portalom społecznościowym i możliwości udostępniania informacji o danym wydarzeniu internauci z całego świata mają łatwość dotarcia do naszych zasobów.

Miło nam poinformować, iż tylko wczorajszego dnia witryna odnotowała ponad 10 000 wyświetleń.

W miniony weekend odbyły się dwie bardzo ciekawe imprezy w regionie i to one przede wszystkim cieszą się największym zainteresowaniem wśród internautów polskich. Mowa o relacji z wydarzenia Hubertus 2014 i Zaduszkach w Uniemyślu.

Statystyki wyświetleń dnia 27.10.2014 r.

68100

Międzynarodową publiczność przyciągają na czadrow.pl relacje z międzynarodowych imprez organizowanych w naszym regionie. Są to przede wszystkim relacje z festiwalów Castle Party 2013, Castle Party 2014, tegoroczna relacja z festiwalu Brutal Assault 2014 i inne koncerty. To najpopularniejsze i najczęściej odwiedzane w ciągu roku wpisy, biorąc pod uwagę ogół relacji z wydarzeń.

Poniższe słupki statystyk obrazują oglądalności od maja 2013 do października 2014 roku. Widać, że w okresach wakacyjnych ruch na naszej „czadrowskiej” witrynie jest największy. To w tych okresach odbywają się najważniejsze imprezy międzynarodowe i inne ciekawe wydarzenia.

68101

Więcej na temat popularności witryny czadrow.pl zamieszczamy w tagach statystyki.

Dziękujemy i zapraszamy na czadrow.pl

Share

Zobacz inne

Leave a Comment