Starosta Jarosław Gęborys zachęca do rodzenia w Kamiennej Górze

Podczas XIII Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego starosta Jarosław Gęborys przekazał pozytywny komunikat dla mieszkanek Kamiennej Góry i okolic, zachęcając przyszłe mamy do rodzenia w kamiennogórskim szpitalu.

Starosta poinformował, że Oddział Ginekologiczno-Położniczy w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze został bardzo wysoko oceniony przez pacjentki. Kamiennogórska porodówka w rankingu Fundacji Rodzić po Ludzku, pod względem opieki okołoporodowej zajęła 2 miejsce w Polsce, a pierwsze na Dolnym Śląsku.

O rankingu informowaliśmy na naszym portalu na początku października br. Fundacja Rodzić po Ludzku nieustannie monitoruje sytuację na polskich porodówkach i pomaga kobietom w znalezieniu szpitala, gdzie będą czuły się bezpiecznie. Od 2018 r. Fundacja prowadzi stały monitoring oddziałów położniczych z całej Polski i na bieżąco na portalu GdzieRodzic.info pokazuje jak wygląda opieka oraz warunki w poszczególnych szpitalach.

Zobacz inne

One Thought to “Starosta Jarosław Gęborys zachęca do rodzenia w Kamiennej Górze”

  1. […] gróźb karalnychSaperzy spotkali się z mieszkańcami AntonówkiCzujka zaalarmowała o pożarzeStarosta Jarosław Gęborys zachęca do rodzenia w Kamiennej GórzePolicyjna Akcja “Znicz 2019” na terenie powiatu kamiennogórskiegoTrwa remont Miejskiej […]

Leave a Comment