Sprzedaż biletów na RapFestiwal Lepsze Dziś

Trwa sprzedaż biletów na kolejną edycję Festiwalu Lepsze Dziś. Wielkie rapowe wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2024 roku na terenie kamiennogórskiego zalewu. Bilety dostępne tutaj.

Wystąpią m.in.:

Polska Wersja, Zbuku, Sitek, Ares, Donguralesko, Popek, Letni Chamski Podryw, Pitek71Therapeutic Crew, KO_TY, DapitDronziuBronx7SBC, Młody Tatar. Standup: Paweł reszela, Tomasz Kołecki.

Co Cię czeka na Festiwalu Lepsze Dziś 2024?

– Koncerty Hip-Hop: Przygotuj się na najgorętsze występy czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Wystąpią gwiazdy, które porwą was swoimi utworami i energią.

– Stand-up: Linia stand-uperów to topowi artyści, którzy zapewnią wam godziny śmiechu i dobrej zabawy.

– Muzyka na żywo: To będzie prawdziwa uczta dla miłośników muzyki. Oprócz hip-hopu zobaczycie różnorodne występy muzyczne, które poruszą wasze serce i nogi.

– Dobroczynność: Festiwal Lepsze Dziś 2024 to nie tylko rozrywka, to okazja do pomagania innym. Podczas festiwalu będą zbierane środki na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Lepsze Dziś, powstania PsiTułku i inne.

To wyjątkowa okazja, aby razem świętować, dobre serce i dobra zabawa idą w parze. Wasz bilet to nie tylko wstęp na festiwal to wkład w lepszą przyszłość dla tych, którzy tego potrzebują.

Do zobaczenia na Festiwalu Lepsze Dziś 2024! Razem możemy uczynić świat lepszym.

Zobacz, jak było podczas Festiwalu w ubiegłym roku, gdzie wystąpił m.in. zespół Turbo. Reportaż e fotograficzne dostępne na portalu Relacje Regionalne tutaj.

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/StowarzyszenieLepszeDzis
https://instagram.com/lepsze.dzis.kg

Share

Zobacz inne