Spotkanie z działaczami piłkarskimi

Wójt Gminy Marciszów Wiesław Cepielik, wspólnie z kierownikiem Referatu Kultury, Sportu i Promocji Pawłem Truszczyńskim, spotkali się z wiceprezesem ds. rozgrywek DZPN Kamilem Wieliczko oraz prezesem zarządu Ludowego Klubu Sportowego „Bóbr” Marciszów.

Celem spotkania było omówienie kalendarza najbliższych rozgrywek sportowych, jak również dalszej współpracy pomiędzy stronami.

Zobacz inne