Spotkanie noworoczne Starostwa Powiatowego

Dnia 2 lutego 2018 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne.

W spotkaniu uczestniczyła wiceminister edukacji Marzena Machałek, senator Krzysztof Mróz, posłanka Zofia Czernow oraz samorządowcy reprezentujący wszystkie gminy z terenu powiatu kamiennogórskiego, przedsiębiorcy, kierownicy powiatowych jednostek organizacyjnych, przedstawiciele duchowieństwa i zaproszeni goście.

Starosta Jarosław Gęborys złożył zaproszonym gościom życzenia pomyślności w Nowym Roku i podziękował za dotychczasową dobrą współpracę. Przedstawił plany i wyzwania czekające powiat kamiennogórski w roku 2018 i zachęcił do dalszej współpracy.
Do życzeń dołączyła się wiceminister Marzena Machałek, która podkreśliła, że rok ubiegły należy zaliczyć do jak najbardziej udanych. Wspomniała o wielkim sukcesie jakim jest budowa drogi S3 oraz reforma edukacji. Głos zabrała również posłanka Zofia Czernow, która odniosła się do tegorocznych wyborów samorządowych, życząc wszystkim spokojnej, merytorycznej kampanii i senator Krzysztof Mróz, który powiadomił, iż w niedługim czasie powiat kamiennogórski odwiedzi Andrzej Duda – Prezydent RP. Na koniec, jako przedstawiciel duchowieństwa głos zabrał kustosz krzeszowskiego sanktuarium ks. Marian Kopko.

Część artystyczną wydarzenia pod kierunkiem Pani Marty Całko i catering pod kierunkiem Pani Danuty Borkowskiej zapewnili uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry, którym wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska podziękowała za zaangażowanie.Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Spotkanie noworoczne Starostwa Powiatowego”

  1. […] sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne. ( Źródło: czadrow.pl […]

Leave a Comment