Spotkanie z Pauliną Moffitt w Lubawce

Dnia 23 marca 2018 roku o godz. 17:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Lubawce odbędzie się spotkanie z pasjonatką, podróżniczką i pisarką pochodzącą z Bukówki – Pauliną Moffitt – autorką książki „Wszystko, czego pragniesz”.

Podczas spotkania pisarka opowie o podróżach, rozwoju osobistym, a także zdradzi kulisy powstawania i wydawania publikacji.

O samej książce słów kilka:
„Prawdziwa historia młodej dziewczyny, później kobiety marynarz, przeniesie Cię w przeróżne miejsca jej podróży (Lazurowe Wybrzeże, Meksyk, Amazonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych), napełni Cię optymizmem i pozwoli uwierzyć w swoje możliwości, zmotywuje i zainspiruje do realizacji marzeń. Nie zabraknie przygód, opisu relacji z napotkanymi na swojej drodze ludźmi, historii wielkiej miłości, ale i ważnych lekcji wyciągniętych z każdego doświadczenia. Odnajdziesz również kilka porad między innymi, jak nauczyć się języka obcego, jak wybrać wakacyjny rejs na statku pasażerskim i o czym pamiętać wybierając się do Dubaju. Czyżby Wszystko, czego pragniesz… było lekturą dla Ciebie?”

Wstęp wolny.Zobacz inne

Leave a Comment