Spójrz w przyszłość

W ramach obchodów Roku Lema Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra zaprasza do udziału w konkursie plastyczno-literackim zatytułowanym „Jak wyobrażam sobie świat za 50 lat”.

Literacka część konkursu kierowana jest do młodzieży (od VIII klasy szkoły podstawowej) i dorosłych z całego powiatu kamiennogórskiego. Zadanie uczestników polegać będzie na napisaniu opowiadania inspirowanego dorobkiem pisarskim Stanisława Lema.

Do młodszych (uczniów klas I-VIII, w tym wypadku jednak wyłącznie z terenu gminy Kamienna Góra) CBK kieruje natomiast propozycję stworzenia pracy plastycznej odpowiadającej tematowi konkursu. Dzieci będą musiały popuścić wodze fantazji i dać się ponieść swojej wyobraźni.

Prace – zarówno literackie, jak i plastyczne – należy dostarczyć do CBK najpóźniej do końca lipca. Na laureatów czekają pamiątkowe dyplomy oraz ciekawe nagrody. Ich wręczenie (o ile będzie to możliwe) odbędzie się na imprezie podsumowującej działania gminnego ośrodka realizowane w związku z trwającym Rokiem Lema.

Regulamin1
Regulamin2

Zobacz inne

Leave a Comment