Spektakl z gwiazdami w Karpaczu

Dnia 10 marca 2018 roku o godz. 20:00 na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się spektakl „Szalone Nożyczki” i After Party z gwiazdami spektaklu.

Obsada: Krzysztof Ibisz/Leszek Żurek, Michał Piróg, Leszek Stanek, Alan Andersz, Dominika Gwit, Joanna Kupińska.

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. “Szalone Nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę …KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm – wtedy do akcji wkracza UWAGA!… Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Rezerwacja biletów pod nr tel. 533 509 857.
Ilość miejsc ograniczona.Share

Zobacz inne

Leave a Comment