Sołectw@ w sieci

Miło nam poinformować, iż portal czadrow.pl zwyciężył na poziomie wojewódzkim i zakwalifikował się do ścisłego finału IV edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

Organizatorem Konkursu jest Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. W tym roku do konkursu zakwalifikowało się blisko 100 stron internetowych sołectw z całej Polski.
Celem konkursu jest przeciwstawienie się wykluczeniu cyfrowemu, które grozi szczególnie na obszarach wiejskich, a samo wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Minister Cyfryzacji.

Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 12 października br. w Poznaniu, podczas konferencji „WIEŚ POLSKA – WIEŚ INNOWACYJNA” zorganizowanej w ramach Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM.

Wśród finalistów reprezentujących poszczególne województwa zostaną wyłonione 3 nagrody główne (nasz portal reprezentuje województwo dolnośląskie).

Oczywiście portal czadrow.pl został zaproszony przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów do Poznania i będzie uczestniczył w konferencji. Prosimy trzymać za nas kciuki.

81057

Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

4 Thoughts to “Sołectw@ w sieci”

 1. Ade

  Gratulacje, Panie Arturze. Powodzenia w następnym etapie konkursu

  1. czadrow

   Dziękuję.
   Pozdrawiam 🙂

 2. Gratulacje i do zobaczenia w Poznaniu

  1. czadrow

   Dziękuję.
   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz