Śmigłowiec nad Czadrowem

Powracamy do tematu latającego w październiku nad Czadrowem śmigłowca, o czym informowaliśmy w tym materiale >>.

Jak pisaliśmy, zostały podjęte próby uzyskania wykonanego materiału od fińskiej firmy, której śmigłowiec krążył nad naszym sołectwem i zamieszczenie go na czadrow.pl. Po wysłaniu prośby do finlandzkiej firmy Heliwest mamy odpowiedź, że nasza prośba została przekazana dalej, czyli do zleceniodawcy, jakim była firma Visimind.

Wiemy już, że latający śmigłowiec finlandzkiej firmy Heliwest wykonywał prace inspekcyjne sieci wysokiego napięcia. Inspekcja została zlecona przez polską firmę Visimind Ltd Sp. z o.o. należącą do koncernu Visimind z siedzibą w Sztokholmie, której klientami są m.in. Tauron, Polska Grupa Energetyczna czy Enea.
Jak informuje nas Lauri Juhansalmi wykonany materiał z inspekcji nad Czadrowem jest dosyć „wąski” i koncentruje się głównie na linii energetycznej. Sprawa otrzymania wykonanego materiału jest dalej w toku a o jej rozwoju będziemy informować.

Aktualizacja 23.12.204 r.

Skontaktował się z nami telefonicznie przedstawiciel firmy i przekazał, że niestety nie mogą udostępnić materiałów ponieważ są one poufne.
No cóż, żałujemy ale przyjmujemy to ze zrozumieniem.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment