Sławomir w Lubinie

Miłośnikom muzyki tanecznej przypominamy, iż 23 lutego 2018 roku w lubińskiej Hali RCS odbędzie się koncert Sławomira.

Sławomir to jeden z najbardziej popularnych artystów polskiego internetu. Nazywany twórcą, wokalistą i wizjonerem. Podbił serca Polaków hitem Megiera, który w tej chwili ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube. Swoimi singlami zawojował już nie tylko YouTube, ale całą Polska. Mocny wzrost popularności zdobył po występie podczas Sylwestra z Dwójką.

Na oficjalnym profilu organizatora został podany oficjalny harmonogram imprezy. Rozgrzewkę przed Gwiazdą wieczoru zapewni formacja Kabaret Czwarta Fala oraz znany już lubińskiej publiczności zespół Ogień, który wystąpił 4 listopada jako suport Thomasa Andersa z zespołem Modern Talking. Po występach artystycznych Organizator zapewnił after party w formie dyskoteki. Poprowadzi ją rezydent Pubu Euforia Dj Darecky i potrwa do północy.

Kolejnym istotnym faktem, przekazanym od Organizatorów jest płatny parking podczas wydarzenia. Biorąc pod lupę produkcje, względy bezpieczeństwa oraz zalecenia policji Organizator musiał podjąć taką decyzję. W sytuacji zagrożenia życia i zdrowia dojazd służb bezpieczeństwa nie może być w żaden sposób wstrzymywany, stąd decyzja o kontroli pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu Hali. Problem z zaparkowanymi samochodami w miejscach do tego niewyznaczonych pojawił się przy poprzedniej imprezie, Gali Disco. Symboliczna kwota w wysokości 5 zł ma przede wszystkim na celu zminimalizowanie ryzyka zablokowania dróg ewakuacyjnych.

Bilety rozchodzą się bardzo szybko, największą popularnością cieszą się bilety Golden Circle. Ten kto nie posiada jeszcze wejściówki musi się spieszyć.Share

Zobacz inne

Leave a Comment