Sławomir w Lubinie

Miłośnikom muzyki tanecznej przypominamy, iż 23 lutego 2018 roku w lubińskiej Hali RCS odbędzie się koncert Sławomira.

Sławomir to jeden z najbardziej popularnych artystów polskiego internetu. Nazywany twórcą, wokalistą i wizjonerem. Podbił serca Polaków hitem Megiera, który w tej chwili ma już ponad 7 milionów wyświetleń na YouTube. Swoimi singlami zawojował już nie tylko YouTube, ale całą Polska. Mocny wzrost popularności zdobył po występie podczas Sylwestra z Dwójką.

Na oficjalnym profilu organizatora został podany oficjalny harmonogram imprezy. Rozgrzewkę przed Gwiazdą wieczoru zapewni formacja Kabaret Czwarta Fala oraz znany już lubińskiej publiczności zespół Ogień, który wystąpił 4 listopada jako suport Thomasa Andersa z zespołem Modern Talking. Po występach artystycznych Organizator zapewnił after party w formie dyskoteki. Poprowadzi ją rezydent Pubu Euforia Dj Darecky i potrwa do północy.

Kolejnym istotnym faktem, przekazanym od Organizatorów jest płatny parking podczas wydarzenia. Biorąc pod lupę produkcje, względy bezpieczeństwa oraz zalecenia policji Organizator musiał podjąć taką decyzję. W sytuacji zagrożenia życia i zdrowia dojazd służb bezpieczeństwa nie może być w żaden sposób wstrzymywany, stąd decyzja o kontroli pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z terenu Hali. Problem z zaparkowanymi samochodami w miejscach do tego niewyznaczonych pojawił się przy poprzedniej imprezie, Gali Disco. Symboliczna kwota w wysokości 5 zł ma przede wszystkim na celu zminimalizowanie ryzyka zablokowania dróg ewakuacyjnych.

Bilety rozchodzą się bardzo szybko, największą popularnością cieszą się bilety Golden Circle. Ten kto nie posiada jeszcze wejściówki musi się spieszyć.Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

Dodaj komentarz