Ślady krwi na ścianach i zapłakana kobieta. Kolejny sprawca przemocy zatrzymany

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 41-latka podejrzanego o stosowanie przemocy w stosunku do żony. O interwencję poprosili zaniepokojeni sąsiedzi, słyszący krzyki dobiegające z mieszkania obok. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali w mieszkaniu ślady krwi na ścianach i drzwiach, porozrzucane wszędzie przedmioty i zapłakaną kobietę, która wystraszona schowała się w łazience. 39-letnia kobieta na ciele miała ślady, świadczące o pobiciu. Policjantom przekazała informację, że mąż znęca się nad nią fizycznie i psychicznie oraz że regularnie ją bije, o czym wcześniej wstydziła się poinformować odpowiednie służby.

Funkcjonariusze zatrzymali 41-latka do wyjaśnienia. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. W rozmowie z mundurowymi oświadczył ze stoickim spokojem, że nic takiego się nie wydarzyło i że to żona go zaczepiała, prowokując awanturę.

Po wytrzeźwieniu kryminalni przedstawili 41-latkowi zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną za okres ostatnich 6 lat. Mężczyzna jedynie częściowo przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
asp. Paulina Basta
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.

Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply