Skaner oraz Long & Junior w Bolkowie

W dniach 8-9 czerwca 2019 roku odbędą się Dni Bolkowa. Jako gwiazdy wieczorów wystąpią: zespół Skaner oraz Long & Junior.

Zespół Skaner pojawił się na rynku muzycznym w 1993 roku, a Robert Sasinowski (wcześniej jeden z założycieli grupy BOYS) został liderem i wokalistą grupy. Już pierwsze nagrania: “Kino Kino”, “Weronika”, “Gwiezdny pył”, spodobały się słuchaczom ale prawdziwy sukces, nagrody i popularność przyniosła piosenka i płyta pt. “Nadzieja”. Do tego utworu powstał też pierwszy teledysk, który obejrzało miliony widzów legendarnego programu telewizji Polsat – “Disco Polo Live”. Od tego czasu powstało kilkanaście niezapomnianych przebojów “Moja wolność”, “American Boy”, “Lato w Kołobrzegu” , “Wracaj do mego świata”, “Afryka” , “Wakacyjny romans”, “Wiosna” czy “Żołnierz”. Dzięki nim i atrakcyjnym koncertom Skaner otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Za większość kompozycji, teksty i stronę wokalną odpowiada Robert Sasinowski. Przez kilkanaście lat pracy w studiach nagrań i na estradzie współpracował z wieloma muzykami i DJ’ami. Obecnie na scenie występuje z grupą taneczną, która dba o odpowiednią dynamikę i choreografię koncertów, a piosenki komponuje i nagrywa we własnym studio nagrań.

Robert Sasinowski był gościem wielu programów telewizyjnych. Zespół niezmiennie cieszy się dużą popularnością grając co roku wiele koncertów. Dobry kontakt z publicznością, prawdziwe przeboje i dynamiczny występ dają gwarancję dobrej zabawy.

Long & Junior wykonuje muzykę z pogranicza disco polo i dance. Grupa zadebiutowała w 2000 roku, singlem „J.A.Z.D.A.”. Najbardziej znane utwory zespołu, takie jak „Tańczyć chcę”, „Kolorowa sukienka” czy „Bądź moją królową” będzie można usłyszeć podczas koncertu.

Program:

8 czerwca (sobota):
18:00 Darek Morgan i Przyjaciele
19:30 RezerwatOfficial
21:45 Long & Junior
Do 1:00 Zabawa z DJem

9 czerwca (niedziela):
17:30 Młody Pe
18:00 Polski Elvis- Mirosław Deredas
19:00 Zespół Skaner

Share

Zobacz inne

Leave a Comment