Sasha Boole zagra w Błażkowej koło Lubawki

W dniu 5 czerwca 2019 roku o godz. 20:00 w miejscowości Błażkowa koło Lubawki zagra Sasha Boole.  Koncert artysty odbędzie się w ramach akcji House Gig. Koncerty w mieszkaniach stają się coraz bardziej powszechne wśród miłośników kameralnych imprez. Koncert z oczywistych względów ma ograniczoną liczbę uczestników, którzy chęć udziału muszą zgłosić na adres mail: borowkamusic.promocja@gmail.com.

Sasha Boole to klimaty muzyczne Boba Dylana, Johnny’ego Casha i Neila Younga.
Latem 2017 roku artysta wydał trzeci album „Golden Tooth”. Utworów z tego albumu oczywiście nie zabrakło podczas kamiennogórskiego koncertu.
Sasha Boole również w 2017 roku występował jako support grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). Wiosną 2018 roku został członkiem zespołu Me & That Man i jest obecnie drugim obok Nergala wokalistą oraz autorem tekstów kapeli.
Dzielił scenę z wieloma innymi artystami jak King Dude, CeZik, Krzysztof Zalewski czy Lao Che.

Sasha Boole nie zatrzymuje się choćby na chwilę i tworzy swoją własną legendę. Tak jest od kilku lat, kiedy po raz pierwszy przyjechał do Polski. Ten trubadur zagrał w Polsce już ponad 200 koncertów. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie. Wysłuchania jego twórczości miała również możliwość kamiennogórska publiczność. Nasza relacja z Sali Witrażowej ratusza dostępna tutaj.

Kilka zasad akcji House Gig:
1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią do artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego należy wyciszyć telefony i urządzenia elektryczne.
4. Organizator prosi o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie itp.
6. Do mieszkania należy przyjść na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Należy zabrać ze sobą kapcie itp. Warto mieć też poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek pytań należy dzwonić na nr tel. 605 926 808 – Borówka

Share

Zobacz inne

Leave a Comment