Ruszyła sprzedaż biletów na Metal Mine Festival 2018

Informujemy, iż ruszyła sprzedaż biletów na Metal Mine Festival 2018. Bilety będą dostępne systemie Ticketmaster. Organizator ma też niespodziankę. Pierwsza pula, 50 szt. biletów w cenie 70 zł będzie upoważniała do wejścia na MMF 2018 i na MetalGate Czech Death Fest, który odbędzie się u naszych sąsiadów w Czechach (14-17 czerwca 2018). Pula biletów która obowiązuje na te dwa festiwale będzie dostępna tylko droga elektroniczną, będą to bilety imienne. Po wyczerpaniu 50 szt. promocyjnych biletów do sprzedaży trafią bilety na Metal Mine Festival 2018 bez potrzeby wprowadzania imienia i nazwiska. W EMPiK-ach pojawi się dopiero druga pula biletów.

Ceny biletów:
70 zł do 30 maja
75 zł do 18 sierpnia
80 zł od 19 sierpnia

Bilety w systemie Ticketmaster można zakupić tutaj.

Przypominamy, iż festiwal odbywa się pod naszym patronatem medialnym. Ruszy dnia 25 sierpnia 2018 roku w jednym z najbardziej wyjątkowych obiektów w Europie: Centrum Nauki i Sztuki – Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Metal Mine Festival to impreza dedykowana fanom muzyki metalowej. Pierwsza edycja imprezy odbyła się 20 sierpnia 2016 roku. Nasza relacja dostępna tutaj.

Headlinerem trzeciej edycji Metal Mine Festival będzie grupa Decapitated wykonująca technical death metal, która zdobyła uznanie fanów na całym świecie i od ponad dwóch dekad jest obecna na metalowych scenach.

Drugim headlinerem Metal Mine Festival 2018 został szwedzki The Haunted.

Kolejną gwiazdą, która zagra na MMF 2018 będzie KAT & Roman Kostrzewski. Zobaczymy również Divine Chaos, Mord’a’Stigmata, Slaves of Evil, Lolitas Masturbat, które zamykają listę zespołów.

Więcej na temat festiwalu w tagach metalmine.Share

Zobacz inne

Leave a Comment