Ruszyła promocja filmu „Święta inaczej” w reżyserii Patricka Yoki

Dystrybutor Monolith Films ruszył z promocją komedii Święta inaczej w reżyserii Patricka Yoki, do której sceny były kręcone m.in. w Kamiennej Górze, Krzeszowie i Marciszowie. Film w kinach zobaczymy od 25 listopada br.

Umowa z producentką Anną Siergiej na realizację filmu na terenie gmin Kamienna Góra (miejskiej i wiejskiej) została podpisana w marcu br. w gabinecie burmistrza Janusza Chodasewicza. Prezentujemy niepublikowane dotychczas fotografie z tego wydarzenia.

Zwiastun filmu dostępny tutaj. Komedia o świętach, którą wyreżyserował Patrick Yoka, jest inna niż wszystkie.

– Zależało mi na tym, by nie opowiadać historii świątecznej tak, jak byliśmy do tej pory przyzwyczajeni. By była ona nową i ciekawą propozycją dla widzów. Czymś świeżym i zaskakującym – ujawnił reżyser w wywiadzie dla Monolith Films.
– W „Świętach inaczej” nasi bohaterowie są prawdziwi i bliżej prozy życia. A świat, w którym żyją, nie jest taki różowy, wydumany i pełen lukru – dodał reżyser Patrick Yoka.

W filmie zobaczymy m.in. Darię Widawską, Karola Dziubę, Agnieszkę Mandat, a także plejadę młodych aktorów: Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Wiktorię Kruszczyńską, Oskara Wojciechowskiego i Antoniego Sałaja.

Aktorów i reżysera podglądaliśmy na planach filmowych w Kamiennej Górze i Krzeszowie. Reportaże fotograficzne z planów dostępne pod galerią.

Zobacz inne

Leave a Comment