Rusza sprzedaż biletów na galę FEN 21

Informujemy, iż rusza sprzedaż biletów na galę Fight Exclusive Night 21, która odbędzie się 26 maja we wrocławskiej Hali Orbita.

Przypominamy, iż jednym z zawodników gali będzie ponownie jeleniogórzanin Marcin Zontek – reprezentant klubu Contender Kamienna Góra, o czym informowaliśmy wcześniej.

FEN do Wrocławia zawita po raz siódmy. To właśnie w stolicy Dolnego Śląska federacja zaczynała swoją działalność i tam też odbyła się ostatnia gala w 2017 roku. „Bitwa o Wrocław” była znakomitym wydarzeniem, które szerokim echem odbiło się w całej Polsce.

Sprzedaż biletów dostępna na stronie fen-mma.com/bilet od dnia 16 lutego godz. 15:00.

Marcin Zontek mimo przegranych ostatnich dwóch walk w klatoringu FEN bezsprzecznie jest jednym z największych zawodników w sportach walki.
W MMA odniósł szesnaście zwycięstw, a cztery z nich na arenie Fight Exclusive Night. To otworzyło mu drogę do walki o pas mistrzowski.
Jeleniogórzanin był pretendentem do tytułu mistrza największej europejskiej organizacji MMA, M-1 Global – jego bitwa o pas z Sergeyem Korneevem uznana została za Najlepszą Walkę Roku 2012 w Rosji.
W roku 2016 pomimo przegranej, wraz z Przemysławem Mysiała otrzymał bonus od organizacji Fight Exclusive Night za najlepszą walkę gali FEN 12 Feel The Force. Zawodnicy w pierwszym z trzech pojedynków o pasy mistrzowskie zafundowali publiczności porywające, toczone w morderczym tempie i trzymające w napięciu widowisko, w którym zwroty akcji następowały jeden po drugim, a zaskakujące zakończenie na 2 sekundy przed ostatnim gongiem jedynie podkreśliło wyjątkowy charakter tego starcia.
Marcin Zontek w FEN pokonał Krzysztofa Pietraszka, Macieja Browarskiego, Tassilo Lahra i Arunasa Viliusa.

Więcej na temat zawodnika w tagach MMA.Zobacz inne

Leave a Comment