Rowerowe szaleństwo w Jaczkowie

3 sierpnia 2019 roku w Jaczkowie odbył się Wyścig Kolarski o Puchar Starosty Wałbrzyskiego pod hasłem “Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków”.

Wydarzenie odbyło się w ramach XIV Festynu Sportu. Teren Jaczkowa ponownie stał się areną zmagań cyklistów. Bardzo kapryśna pogoda nie zepsuła świetnej zabawy i rywalizacji wśród najmłodszych i zaawansowanych zawodników. Zmęczenie i wysiłek towarzyszyły zawodnikom na każdym z dystansów przygotowanych przez organizatora. Nie obyło się bez dwóch groźnie wyglądających kolizji, jednak całe zawody rozegrane były w atmosferze fair play.

Szczegółowe wyniki wszystkich kategorii dostępne tutaj.

Przypominamy, że wyścig kolarski rozgrywany na terenie sołectwa Jaczków, jest umieszczony w kalendarzu imprez DZKOL, a uczestnicy biorący w nim udział zdobywają punkty do challenge’u Dolnośląskiego Związku Kolarskiego.

Zwieńczeniem zawodów była uroczystość wręczenia pucharów i nagród.

Przed zawodami uroczyście odsłonięto tablicę pamiątkową i Ławkę Przyjaźni Polsko-Niemieckiej. W uroczystości udział wzięli samorządowcy, przyjaciele z Niemiec, olimpijczycy, mieszkańcy sołectwa i zaproszeni goście.

Organizatorzy wydarzenia:
LZS „Joker” Jaczków
Rada Sołecka w Jaczkowie

Współorganizatorzy wydarzenia:
Gmina Czarny Bór
Centrum Kultury w Czarnym Borze
OSP Jaczków

UWAGA!

Poniższa galeria zawiera tylko część fotografii prezentujących niesamowitą atmosferę tego wydarzenia. Cały reportaż fotograficzny (317 zdjęć) dostępny w galerii na naszym fanpage’u.
Zapraszamy do oglądania >>.

 

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz inne

Leave a Comment