Rodzina Monet – największy bestseller ostatnich tygodni

Rodzina Monet - największy bestseller ostatnich tygodni

Rodzina Monet Weroniki Anny Marczuk to największy bestseller ostatnich tygodni. Ta wciągająca historia, od której po prostu nie da się oderwać to fantazja o życiu w ładnym domu, która podbiła serca wielu nastolatków, stając się prawdziwym hitem czytelniczym. O czym jednak opowiada ta książka i dlaczego warto ją przeczytać?

O czym opowiada “Rodzina Monet”?

Rodzina Monet“‘ opowiada historię mieszkającej w Wielkiej Brytanii Hailie, która musi zmierzyć się z nową rzeczywistością po śmierci swojej mamy oraz babci, które zginęły w wypadku samochodowym. W dniu, w którym doszło do tragicznych zdarzeń, dziewczyna dowiaduje się, że ma pięciu starszych braci, którzy zamieszkują położoną w Pensylwanii willę. Jej opiekunem prawnym staje się wówczas najstarszy z całej piątki Vincent, który nie może narzekać na brak gotówki. Niestety zarówno on, jak i pozostali bracia nie są zbyt zadowoleni z przybycia nowego domownika, przez co nastolatka czuje się niezwykle samotna. W jej życiu zaczyna brakować tego, czym darzyła ją ukochana mama i babcia, a mowa oczywiście o miłości. Z biegiem czasu dziewczyna zaczyna ponadto odkrywać sekrety swoich braci, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Jak skończy się ta historia? Czy Hailie zazna w końcu szczęścia w nowym domu?

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

Książka “Rodzina Monet” to idealna propozycja w szczególności dla nastolatków, co widać bardzo wyraźnie po stylu pisania autorki. Dzięki temu, że akcja książki rozwija się stosunkowo powoli, to z łatwością można ją zrozumieć nawet pomimo pojawiania się kilku niespodziewanych zwrotów. Historia nastoletniej Hailie jest niezwykle wciągająca, czasem bardzo smutna a czasem zabawna, tak jak wygląda to w prawdziwym życiu. Można z niej wyciągnąć kilka bardzo ważnych życiowych lekcji, dlatego też stanowi idealny prezent dla książkowych moli, ale nie tylko. Pomimo tego, że skierowana jest dla nastolatków, to jednak powinna zachwycić również niejedną dorosłą osobę. Wszyscy przecież mieliśmy kiedyś po piętnaście lat i przeżywaliśmy wówczas przeróżne historie.

Share

Zobacz inne