Robb Maciąg w Czarnym Borze. Warsztaty dla dzieci

W Bibliotece+Centrum Kultury w Czarnym Borze odbyło się dziś (wtorek, 24 października) literackie szaleństwo. Robb Maciąg, pisarz, nauczyciel, podróżnik i fotograf prowadził warsztaty pisania książek. W zajęciach udział wzięły dzieci biorące udział w konkursie realizowanym w ramach zadania pt. Kto ja? Ja nie napisze książki?, organizowanym przez B+CK w Czarnym Borze.

Przypominamy, że trwa konkurs literacko-plastyczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych na stworzenie książki pełnej przygód, bajki lub relacji z podróży. Chcesz spróbować swoich sił w tworzeniu książki? Jeżeli tak, to konkurs pt. Kto, ja? Ja nie napisze książki?, jest właśnie dla Ciebie. Organizator przygotował ciekawe nagrody. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie https://ck.czarny-bor.pl lub w B+CK ul. Sportowa 43, Czarny Bór.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania pt. Kto ja? Ja nie napisze książki? Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zobacz warsztaty z udziałem seniorów tutaj.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.

Pamiętaj! Jeżeli organizujesz ciekawe wydarzenie lub prowadzisz inwestycję, skorzystaj z naszego patronatu medialnego. Zapraszamy do kontaktu.

Share

Zobacz inne