Remont drogi w Czadrowie

Trwa remont drogi gminnej w „dolnym Czadrowie”. W zakres głównych robót wchodzi rozbiórka i położenie warstwy z betonu asfaltowego wraz z ułożeniem krawężników. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STAŃCZYK ze Świebodzic. Koszt remontu wskazanego odcinak drogi gminnej w Czadrowie to 153 208,91 zł.

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Remont drogi w Czadrowie”

  1. Damian

    Dlaczego tylko ten fragment “dolnej drogi” jest w remoncie?
    Po jakiej znajomości w tym miejscu dojazd do posesji jest robiony a do innych już nie?

  2. Czadrowiak

    Czy to jest droga tzw.gminna bo kiedyś jak się upomniałem o odśnieżenie drogi “gminnej” do mojej posesji to pan z gminy mi powiedział, że to nie jest droga “gminna” tylko cytuję “droga dojazdowa do drogi gminnej własnością gminy” – czyli jakaś “siódma woda po kisielu” drogi gminnej, a skoro zaczęli takie drogi remontować to powinni także i inne drogi “gminne”. Ciekawe co Pani radna na ten temat ma do powiedzenia. Chyba jakiś plan remontów dróg “gminnych” jest który będziemy mogli przeczytać, zobaczyć na naszej witrynie internetowej.

  3. Jest to droga gminna zlokalizowana na działkach nr 308, 232 na odcinku 250 m. Droga jest remontowana z funduszy przeznaczonych na remonty po intensywnych opadach deszczu w czerwcu 2013 r.

Leave a Comment