Regałowisko – Bielawa Reggae Festiwal

W dniach 9-11 sierpnia 2018 roku w Bielawie odbędzie się jubileuszowa XX edycja festiwalu Regałowisko.

Festiwal Regałowisko w Bielawie to jeden z najstarszych festiwali plenerowych z muzyką reggae w Polsce. XX edycja tej imprezy to świadectwo ciągłego rozwoju oraz elastyczności festiwalu pod kątem muzycznym, dzięki czemu przez tyle lat Regałowisko istnieje na polskiej mapie festiwalowej.

Jak co roku, poza doskonałym składem muzycznym, czekają na Was szczegółowo wyselekcjonowane sceny prezentujące różne gatunki muzyczne, strefa dla dzieci, dobrze wyposażone pole namiotowe, ale przede wszystkim unikatowy i jedyny klimat Gór Sowich.

XX edycja to zobowiązanie do wysokiego poziomu, to również wielka uczta muzyczna dla melomanów.
Jednym z wykonawców będzie Mesajah, którego koncert odbędzie się 11 sierpnia. Mesajah już gości na naszym portalu. Relacja z koncertu dostępna tutaj.

Regałowisko to nie tylko muzyka – to także moc innych atrakcji. W tym roku na Festiwalowiczów czekają warsztaty tańca dancehall oraz nauka robienia dredów. W namiocie Sound Stage odbędzie się spotkanie autorskie z Damianem Syjonfam, a chwile relaksu zapewni Strefa Gier Planszowych REBEL. Wisienką na torcie będzie salwa jubileuszowa z okazji 20-lecia festiwalu.

Jak co roku dla Festiwalowiczów przygotowane będzie pole namiotowe – czynne od 9 sierpnia, od godziny 10:00. Z uwagi na trwające prace budowlane na terenie Jeziora Bielawskiego, nie ma możliwości wcześniejszego rozbicia namiotu.

Więcej szczegółów na poniższym plakacie i na stronie regalowisko.pl.Share

Zobacz inne

Leave a Comment