W Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie odbyły się, zgodnie z harmonogramem działań realizowanego projektu “Bezpiecznie i zielono”, pierwsze warsztaty z cyklu Przedmedyczna pierwsza pomoc.
Uczestnicy przyswajali wiedzę w zakresie:
– ogólnym, systemu Państwowego ratownictwa medycznego,
– restytucji krążeniowo-oddechowej osoby dorosłej, (teoria i ćwiczenia),
– użycia i obsługi AED u osoby dorosłej (praktyczne ćwiczenia),
Dofinansowano ze środków Programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne “Granica” w Lubawce.
