Raz Dwa Trzy – Młynarski

Dnia 23 września 2017 roku o godz. 19:00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (ul. Bankowa 28/30) odbędzie się koncert Raz Dwa Trzy – Młynarski.

Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossa – novy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną. W tym roku mija 10 LAT od nagrania przez zespół RAZ DWA TRZY płyty „Młynarski” Album powstał w wyniku bezpośredniej sugestii pana Wojciecha i zyskał ogromne uznanie wśród publiczności. Popularność płyty była tak wielka iż w krótkim czasie album otrzymał miano podwójnej platyny oraz otrzymał w 2008 roku nagrodę Fryderyka w kategorii Album Roku Pop. Zespół od tamtego czasu zagrał z tym programem kilkaset świetnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami kraju. Dla upamiętnienia zmarłego niedawno mistrza Wojciecha jak i z powodu jubileuszu nagrania płyty, zespół Raz Dwa Trzy powraca ponownie do tych utworów i do tego programu „Młynarski”, który zaprezentuje w Jeleniej Górze 23 września 2017 roku.

Bilety:
I pula (do 31.08.2017) 80 zł.
II pula (od 01.09.2017) 90 zł. – do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na bilety.jck.pl.

Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 – 18:00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem z wyłączeniem okresu wakacyjnego od 01.07.2017 do 31.08.2017. W tym okresie prowadzona jest tylko sprzedaż internetowa.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Raz Dwa Trzy – Młynarski”

  1. […] Dnia 23 września w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury koncert zespołu Raz Dwa Trzy, o czym pisaliśmy tutaj. […]

Leave a Comment