Odbyła się największa inscenizacja Rajdu Arado 2015. Nad kamiennogórskim zalewem w walkach udział wzięli żołnierze niemal wszystkich stron biorących udział na frontach II wojny światowej.
Losy niemieckiego garnizonu Landeshut (Kamienna Góra) były przesądzone. Mimo sprzecznych interesów, oficerowie Wehrmachtu, Waffen-SS i Luftwaffe wspólnie próbowali wyprowadzić kolumnę pojazdów pancernych i samochodów ciężarowych z miasta. Nie spodziewali się jednak, że po drugiej stronie linii frontu trafią na oddziały Armii Czerwonej oraz uzbrojonych w czołgi M5 Stuart i M4 Sherman Amerykanów.
Wspaniale zorganizowana inscenizacja, jaka odbyła się w Kamiennej Górze, zapewne przejdzie do historii Rajdu Arado. Udział w walkach wzięło ponad 200 żołnierzy. Zebrani widzowie mieli możliwość obserwacji ataku z powietrza samolotem Meserschmitt i udział dwóch pojazdów pancernych Hetzer.
Po zakończeniu inscenizacji na polu bitwy wylądowali spadochroniarze Sił Specjalnych. Burmistrz Miasta Kamienna Góra odebrał pamiątkowy znaczek jednostki GROM.
Na koniec każdy z widzów mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie z pojazdami pancernymi i żołnierzami.


























































































































http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,27717
Dlaczego na tej stronie http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,27717, jak się kliknie: “Więcej fotek: czadrow.wordpress.com” strona przechodzi na głowną stronę walbrzyszka?
Źle podlinkowali odnośnik. Po kliknięciu w napis Zobacz zdjęcia przechodzi się na naszą stronę.
Pozdrawiam
Artur
Najładniejsze zdjęcie ze wszystkich, to jest to: https://czadrow.wordpress.com/2015/05/02/rajd-arado-2015-kamienna-gora/#jp-carousel-25996 . A bardziej ładne dziewczyny na tym zdjęciu.
Wiedział fotograf kogo najlepiej ująć.
Pozdrawiam.
A tak było w roku 2014: https://czadrow.wordpress.com/2014/05/05/operacja-kamienna-gora-2/
Te dziewczyny są i tu https://czadrow.wordpress.com/2015/04/26/zdobywca-gory-parkowej-6/#jp-carousel-25401
No wspaniała dziewczyny. Nic tylko się umawiać 😉
I tutaj, ślicznotka Paulinka: https://czadrow.wordpress.com/2015/04/17/cwiczenia-kondycyjne-w-czadrowie-2/#jp-carousel-25218
Damian weź Ty ogarnij się, umów się w końcu z Tą Pauliną.
Żeby jeszcze Paulina była dostępna 😉