Rajd Arado 2015

Losy niemieckiego garnizonu Landeshut są przesądzone. Mimo sprzecznych interesów oficerowie Wehrmachtu, Waffen-SS i Luftwaffe wspólnie spróbują wyprowadzić kolumnę pojazdów pancernych i samochodów ciężarowych z miasta. Nie spodziewają się jednak, że po drugiej stronie linii frontu, prócz żądnych zemsty oddziałów Armii Czerwonej oraz uzbrojonych w czołgi M5 Stuart i M4 Sherman Amerykanów atak z powietrza przypuści jeszcze jeden przeciwnik. Czy brytyjscy i polscy skoczkowie zdołają przechwycić tajne projekty konstruktorów Arado?
To i wiele innych tajemnic odkryje majówkowe wydarzenie, jakim będzie Rajd Arado.

Już 30 kwietnia rozpocznie się widowisko, które potrwa do 3 maja. Zamek Czocha, Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra i Jelenia Góra. To miasta, w których będziemy obserwować przygotowane inscenizacje, walki czołgów, desant z powietrza i inne unikatowe pojazdy historyczne.
Rajd Arado 2015 to z ogromnym rozmachem zorganizowana impreza na Dolnym Śląsku, głośna na cały kraj. W tym sezonie została ona zorganizowana przy udziale World of Tanks, gry komputerowej znanej na całym świecie, koncentrującej się na bitwach pancernych, wydanej przez Wargaming.net.

Przypominamy, iż serwis czadrow.pl jest głównym medium zabezpieczającym imprezę od strony wizualnej. Oficjalny plakat wydarzenia wraz z promującymi go grafikami jest naszego autorstwa.

69558

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Rajd Arado 2015”

Leave a Comment