Puchar Strefy MTB Sudety 2018 – Walim

Dnia 6 maja 2018 roku odbył się drugi wyścig z cyklu Puchar Strefy MTB Sudety 2018. W wyścigu ponownie wystartowało 7 zawodników grupy PoPoLuPo wchodzącej w skład „PoPoLuPo MTB Kamienna Góra i okolice”. Tym razem wyścig odbył się w Walimiu.
Oficjalnie PoPoLuPo zajęło I miejsce drużynowo na dystansie MINI, na którym w sumie wystartowało 291 osób (z czego 270 zostało sklasyfikowanych)

19 miejsce w open, a 7 w kat. wiek. Paweł Łabuda
34 miejsce w open, a 4 w kat. wiek. Alfred Przemieniecki
45 miejsce w open, a 4 w kat. wiek. Sławomir Hatlaś
94 miejsce w open, a 33 w kat. wiek. Krzysztof Czarnecki
96 miejsce w open, a 34 w kat. wiek. Krzysztof Gaborski (jadący w drużynie TMMP BIKE TEAM)
121 miejsce w open, a 2 w kat. wiek Aleksandra Łabuda

Na dystansie MEGA wystartowało 107 osób (wszyscy sklasyfikowani)

90 miejsce w open, a 25 w kat. wiek Dariusz Gac, który jako jedyny godnie reprezentował drużynę na tych długich i ciężkich kilometrach.

Przypominamy, iż pierwszy wyścig z cyklu Puchar Strefy MTB Sudety 2018, na którym grupa PoPoLuPo stanęła na podium, odbył się 7 kwietnia w Bardo, o czym informowaliśmy tutaj.

Strefa MTB Sudety to największy i najszybciej rozwijający się system górskich tras rowerowych w Polsce, który jest odpowiedzią na szybko rosnący trend aktywnego spędzania wolnego czasu.
W trakcie trwania poszczególnych rund pucharu odbywają się wyścigi zróżnicowane pod względem dystansów, kategorii wiekowych, przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także formuła dla całej rodziny.Share

Zobacz inne

Leave a Comment