Przygotowania do Rajdu Arado

Dziś dnia 28.03.2015 roku nad kamiennogórskim zalewem odbyły się przygotowania do majówkowego wydarzenia, jakim będzie Rajd Arado – World of Tanks.

Już 30 kwietnia 2015 r. grupę rekonstruktorów przywita Zamek Czocha a następnie kolejne miasta takie jak Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra i Jelenia Góra. To wyjątkowe wydarzenie zorganizowane w naszym regionie będzie trwało trzy dni. W tym sezonie oprócz wydarzeń z użyciem czołgów przy wsparciu jednostek wojsk amerykańskich, niemieckich, radzieckich i brytyjskich, będziemy również podziwiać grupę spadochroniarzy.
Jak w ubiegłych sezonach również w tym roku inscenizacje rekonstruktorów są bardzo dokładnie przygotowywane.
Po raz kolejny będziemy obserwatorami świetnej atmosfery tego historycznego wydarzenia.

Podczas dzisiejszego spotkania organizatorzy wydarzenia wraz z kapitanami i ekipą pirotechników omówili scenariusz inscenizacji widowiska. Został również kręcony film promujący to wydarzenie, który zaprezentujemy niebawem.

Miło nam poinformować, iż serwis czadrow.pl jest głównym medium relacjonującym to wydarzenie od strony fotograficznej. Niebawem zaprezentujemy oficjalny plakat Rajdu Arado, który jest również naszego autorstwa.

Share

Zobacz inne

0 Thoughts to “Przygotowania do Rajdu Arado”

 1. Misia. Pozdrawiam.

  Wspaniałe zdjęcia.

  Proszę pomyśleć o jakimś konkursie fotograficznym.

 2. Damian

  Lokalne media wielce zdziwione, że jakaś bitwa miała miejsce nad zalewem: http://powiatowa.info/wiadomosci/twoja-powiatowa/7083-bitwa-nad-zalewem
  Jakoś Pan potrafił się dowiedzieć, pojechać, zrobić zdjęć i napisać artykuł z porządnymi zdjęciami.

 3. Damian

  I dlatego to jest rzetelność dziennikarska, Panie Arturze. Gratuluje i pozdrawiam 🙂

Leave a Comment