Przeszedł po aucie i uszkodził karoserię. Został zatrzymany przez policjantów

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia w Karpaczu. Wandal przeszedł się po jednym z pojazdów zaparkowanych w centrum miasta. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 2500 zł. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego to zrobił. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia.

Do zdarzenia doszło w nocy 20 czerwca br.  na jednej z ulic w Karpaczu.  Mężczyzna wracając z imprezy przeszedł się po jednym z pojazdów zaparkowanych w centrum miasta. Swoim działaniem  spowodował straty w wysokości 2500 zł. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy  nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 21-latka jako podejrzewanego o ten czyn.

Zatrzymany nie potrafił wyjaśnić dlaczego dopuścił się tego czynu. Za uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment