Przekaż 1% podatku na Bramę Czadrowską

Mamy czas rozliczeń podatkowych. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców sołectwa Czadrów i nie tylko o przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Brama Czadrowska. Aby przekazać 1% należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. Jak tego dokonać zostało opisane tutaj.

Jeżeli podczas składania formularza podatkowego nie będziesz pamiętać numeru KRS wpisz w polu INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE nazwę “Stowarzyszenie Brama Czadrowska”. Pracownik Urzędu Skarbowego powinien wówczas sam uzupełnić numer KRS.

Przekazanie 1% podatku nic Ciebie nie kosztuje. Otrzymana darowizna w znaczący sposób wspomoże realizację naszych działań w sołectwie Czadrów. Spis zrealizowanych zadań dostępny tutaj.

Na zebraniu Stowarzyszenia Brama Czadrowska członkowie podjęli decyzję, iż kolejnym zadaniem publicznym będzie renowacja figury świętego Jana Nepomucena znajdującego się w dolnym Czadrowie oraz zakup i montaż ławek wzdłuż wyremontowanej drogi również w dolnym Czadrowie. Wniosek o dofinansowanie renowacji pomnika ze środków Urzędu Gminy Kamienna Góra został już złożony.

Pamiętaj, że to ile uda się zrobić dla naszej lokalnej społeczności zależy również od Ciebie. Dopilnuj aby Twoja rodzina i znajomi też przekazali 1% podatku na Stowarzyszenie Brama Czadrowska.

Przykład

Share

Zobacz inne

Leave a Comment