Przedświąteczne wydarzenia kulturalne w Lubawce

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza na przedświąteczne wydarzenia kulturalne. Pierwszym z nich będzie występ Teatru “Od lat 2 aż do 100”, który odbędzie się we wtorek (17 grudnia) o godz. 18:00.

W środę o 15:30 na deskach sceny Domu Kultury zaprezentują się uczniowie Z-SP w Lubawce pod kierunkiem pań – Cecylii Błońskiej, Elżbiety Jojczyk oraz Wiesławy Jarzmik. Przygotowany program świąteczny będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców.

W piątek o godz. 16:00 swój koncert zaprezentują uczniowie ogniska muzycznego z Kamiennej Góry. Przed publicznością zaprezentuje się aż 28 młodych adeptów gry na skrzypcach ze świątecznym repertuarem.

Wydarzeniem podsumowującym będzie rozświetlenie miejskiej choinki w parku przy ul. Kombatantów w Lubawce (obok dawnego Grosika). Dzięki kamiennogórskim harcerzom mieszkańcy będą mogli zabrać do domów światełko betlejemskie – warto wziąć ze sobą znicz, na miejscu również dostępne będą znicze za symboliczną opłatę na rzecz Hufca ZHP. Rozpoczęcie przewidziano na godz. 18:00.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment