“Przechwycona” przez policjantów kolejna znaczna ilość narkotyków

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze 14 lutego br. zatrzymali dwie osoby posiadające środki odurzające w postaci marihuany metaamfetaminy oraz tabletek extazy. Łącznie około 0,5 kilograma narkotyków nie trafi na czarny rynek.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze realizując zadania wymierzone przeciwko przestępczości narkotykowej po „rozpracowaniu” kolejnych osób w dniu 14 lutego br. zatrzymali dwóch mieszkańców Kamiennej Góry, znajdujących się w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Policjanci po wejściu do mieszkania znajdującego się na terenie Kamiennej Góry zajmowanego przez 27 – latka zastali w nim również 32 letniego mężczyznę. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci Wydziału Kryminalnego znaleźli narkotyki w znacznych ilościach w postaci 2674 działek marihuany, 1247 porcji metamfetaminy, 52 tabletek extazy. Ponadto w mieszkaniu ujawniono woreczki strunowe, wagi i urządzenia do porcjowania narkotyków, pieniądze oraz telefony komórkowe. Przedmioty których posiadanie jest zabronione zostały zabezpieczone, natomiast osoby zostały zatrzymane.

Zatrzymanym za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej również do lat 10.

Źródło:
Policja Kamienna Góra
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment