Promesa dla drużyny pożarniczej z Marciszowa

W miejscowości Wiadrów k. Jawora odbyło się dziś (wtorek, 25 października) uroczyste wręczenie promes na dofinansowanie młodzieżowych drużyn z OSP.

W uroczystości uczestniczyli samorządowcy z czterech powiatów: jaworskiego, kamiennogórskiego, karkonoskiego i złotoryjskiego w tym wójt Wiesław Cepielik i reprezentant OSP Marciszów prezes Jerzy Skiba.

– Drużyna pożarnicza z Marciszowa trzymała promesę w wysokości 13 200 zł na zakup specjalistycznego toru do ćwiczeń. Gmina dołoży 7 tys. zł i będziemy się cieszyli w pełni profesjonalnym torem do ćwiczeń, który jest niezbędny, by przygotowywać naszych młodych strażaków do służby – mówi wójt Wiesław Cepielik.

W uroczystości udział wzięli: zastępca komendanta wojewódzkiego PSP, członek zarządu wojewódzkiego ZOSPRP, przedstawiciele rządu z ramienia marszałek Elżbiety Witek, poseł Robert Kropiwnicki, komendanci powiatowi PSP ze wspomnianych powiatów, komendanci gmin i prezesi gminnych OSP, przedstawiciele MDP, wójtowie, burmistrzowie, starościna powiatu jaworskiego.

Zobacz inne

Leave a Comment