Premiera książki “Krzeszów – Dom Łaski Maryi”

Już niebawem odbędzie się premiera książki o historii krzeszowskiego opactwa pt. “Krzeszów – Dom Łaski Maryi”. Książka gromadzi potężny zbiór wiedzy spisanej przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Krzeszowa Pana Krystiana Michalika.

Serdecznie zapraszamy na premierę, która odbędzie się dnia 13 lipca 2018 roku, pod przewodnictwem autora.

Program

Godz. 17:30 (Krzeszówek) – Zwiedzanie Starej Plebani i Kościoła w Krzeszówku. Podczas zwiedzania autor książki przedstawi swoje najnowsze i niepublikowane odkrycia dot. kompleksu kościelnego w Krzeszówku.

Godz. 18:15 (Krzeszówek) – Uroczysta premiera najnowszej książki “Dom Łaski Maryi” połączona z wykładem o krzeszowskim opactwie. Premiera oraz wykład odbędą się w klimatycznych salach Starej Plebani w Krzeszówku. Wstęp wolny dla wszystkich chętnych.

Godz. 20:00 i 21:30 (Krzeszów) – Nocne Zwiedzanie Opactwa. Zwiedzanie odbędzie się pod przewodnictwem autora książki. Podczas zwiedzania uczestnicy odwiedzą m.in. tajemnicze klasztorne podziemia, studnie książęcą oraz prawą wieżę bazyliki wraz z zegarem. Bilety na Nocne Zwiedzanie Opactwa dostępne w krzeszowskim Biurze Obsługi oraz na sklep.opactwo.eu.Share

Zobacz inne

Leave a Comment