W piątek, 6 sierpnia przed godz. 3 doszło do pożaru piwnicy i garażu na Podgórzu w Lubawce. Pięć osób, które przebywały w budynku jednorodzinnym, zdążyły się ewakuować. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Fot. OSP Chełmsko Śląskie
W piątek, 6 sierpnia przed godz. 3 doszło do pożaru piwnicy i garażu na Podgórzu w Lubawce. Pięć osób, które przebywały w budynku jednorodzinnym, zdążyły się ewakuować. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Fot. OSP Chełmsko Śląskie