Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Kamiennej Górze

Na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbyły się dziś (niedziela, 11 maja) Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu kamiennogórskiego.

Drużyny z powiatu mierzyły się w różnych konkurencjach w atmosferze sportowej rywalizacji.

Do dzisiejszej rywalizacji stanęło sześć drużyn MDP oraz dziewięć zespołów OSP. Drużyny z Marciszowa odniosły spektakularny sukces – zdeklasowały rywali i będą reprezentować powiat kamiennogórski na zawodach wojewódzkich. Wśród drużyn chłopięcych MDP Marciszów triumfowała. W kategorii kobiecej OSP najlepsza okazała się ekipa z OSP Marciszów, natomiast w rywalizacji mężczyzn pierwsze miejsce zdobyła również OSP Marciszów.

Zobacz inne