Potrącił kobietę na pasach. Kobieta poniosła śmierć na miejscu

Na 3 miesiące został tymczasowo aresztowany mężczyzna, który podejrzany jest o spowodowanie wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Ręczyn. 53-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki BMW potrącił będąca na przejściu dla pieszych 57-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Niestety w wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu. Sąd na wniosek prokuratory zastosował wobec 53-latka tymczasowe aresztowanie.

30 grudnia o godz. 5:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu otrzymał informację o potrąceniu na przejściu dla pieszych kobiety. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 352 w miejscowości Ręczyn.

Pracujący na miejscu pod nadzorem Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu policjanci ustalili, że 53-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki BMW potrącił będąca na przejściu dla pieszych 57-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. Niestety w wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 53-latka tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące.

Źródło: Policja Dolnośląska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Zobacz inne

One Thought to “Potrącił kobietę na pasach. Kobieta poniosła śmierć na miejscu”

  1. Sprawiedliwość

    Po wypadku śmiertelnym w Lubawce, też na pasach. Winny 69 letni mężczyzna, jeździ nadal autem i cieszy się wolnością. Wystarczy mieć rodzinę w policji.

Leave a Comment