Poszukiwany przewodnik turystyczny w Sanktuarium w Krzeszowie

Fundacja „Europejska Perła Baroku” ogłasza rekrutację na stanowisko przewodnik turystyczny. Poszukiwane osoby chętne do pracy przy oprowadzaniu turystów (indywidualnych oraz grup zorganizowanych) po obiektach Pocysterskiego Opactwa w Krzeszowie.

Wymagania: komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych, zainteresowanie turystyką i historią regionu, dyspozycyjność, entuzjazm.

Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów – rozmowy kwalifikacyjnej oraz ukończenia bezpłatnego kursu przewodnickiego. W ramach przygotowań osobom chętnym do pracy na ww. stanowisku zapewniony zostanie dostęp do materiałów edukacyjnych i możliwość uczestnictwa w zwiedzaniu z obecnymi przewodnikami.

Osoby zainteresowane proszone są o napisanie kilku zdań o sobie. List wraz z danymi kontaktowymi oraz zdjęciem należy przesłać na maila: administracja@opactwo.eu lub adres:

Fundacja „Europejska Perła Baroku”
Plac Jana Pawła II 3, 58-405 Krzeszów
(z dopiskiem „praca – przewodnik turystyczny”)

Listy należy składać do 31 stycznia 2019 roku, do godz. 16:00.

W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji można się skontaktować z Jackiem Trybułą pod nr tel. 739 078 318 lub mail: jacek.trybula@opactwo.eu

Należy dopisać klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Share

Zobacz inne

Leave a Comment