Poszukiwany mieszkaniec Kamiennej Góry

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze, prowadzi poszukiwania zaginionego mężczyzny – Roberta Orłów, mieszkańca Kamiennej Góry.

Robert Orłów dniu 22 lutego 2020 roku w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał kontaktu z osobami znajomymi, jak również rodziną. Zaginiony w wieku 52 lata, wzrost ok. 174cm, sylwetka średnia, włosy ciemny blond. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, granatową kurtkę, czarną czapkę z daszkiem, buty sportowe koloru granatowo-czerwonego z białą podeszwą.

Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji.

Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanej osoby prosimy również zgłaszać bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pod numerem telefonu 75-74-48-200 lub 997.

AKTUALIZACJA godz. 13:03. Mężczyzna został odnaleziony.

Zobacz inne

Leave a Comment