Poszukiwany! Dopuścił się innej czynności seksualnej wobec dwóch nieletnich

Wałbrzyscy policjanci poszukują mężczyzny, który 15 października 2019 roku w autobusie linii nr 5 dopuścił się innej czynności seksualnej wobec dwóch małoletnich poniżej 15 roku życia. W ramach prowadzonych działań, opracowano portret pamięciowy podejrzewanego i zabezpieczono zdjęcia z kamer monitoringu.

15 października 2019 r w autobusie linii nr 5 jadącego w kierunku Białego-Kamienia, który odjechał z przystanku na pl. Grunwaldzkim o godz. 11:35 nn mężczyzna dopuścił się innej czynności seksualnej polegającej na dotykaniu po brzuchu dwóch małoletnich pokrzywdzonych poniżej 15 roku życia.
Od chwili otrzymania informacji o tym zdarzeniu nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem podejrzewanego mężczyzny pracują funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Na podstawie zgromadzonych informacji sporządzono portret pamięciowy mężczyzny, podejrzewanego o ten czyn.

Rysopis:
Mężczyzna w wieku 40-50 lat, zaniedbany, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru beżowego, spodnie ciemne, na głowie miał czapkę z daszkiem, posiadał siwy zarost, długą brodę na twarzy.

W wyniku podjętych czynności zabezpieczono nagrania z monitoringu, gdzie kamery zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt pod numerami telefonów – 74-84-20-210, 74-84-20-386 (w godzinach 8.00 – 15.00), 74-84-20-234 (całodobowo) lub pod numerem  alarmowym  112.

Źródło: Policja Wałbrzyska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment