Poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności ukrył się na strychu pod styropianem

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna jednak nie chciał iść do aresztu i ukrył się przed policjantami na strychu za kominem, pod styropianem. Zatrzymany został przekazany do Zakładu Karnego.

Policjanci z Komisariatu II Policji  w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za przestępstwa przeciwko mieniu.

32-latek poszukiwany był na podstawie postanowienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze  według, którego mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań w Piechowicach.

Kiedy funkcjonariusze pojawili się pod budynkiem okazało się, że pomimo wyraźnych odgłosów dobiegających z środka nikt nie chciał im otworzyć drzwi. Dopiero po podjęciu decyzji o siłowym wejściu do budynku i pojawieniu się na sygnałach pojazdu Straży Pożarnej drzwi otworzyła matka poszukiwanego, która oświadczyła, że syna nie ma. Okazało się jednak, że policjanci znaleźli go ukrytego na strychu, za kominem pod płytami styropianowymi.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie przekazany do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment