Poszukiwania niebezpiecznego mężczyzny. Wyznaczono nagrodę w wysokości 100 tys. zł

Dolnośląscy policjanci poszukują niebezpiecznego mężczyznę. Wyznaczono nagrodę w wysokości 100 tys. zł

W nocy na terenie Wrocławia doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego dwóch funkcjonariuszy zostało hospitalizowanych. Ich stan jest obecnie krytyczny i zagrażający życiu. Policjanci natychmiast podjęli intensywne czynności zmierzające do ustalenia jak największej ilości szczegółów pozwalających odtworzyć przebieg tego zdarzenia i tych zmierzających do zatrzymania osób mogących mieć z nim bezpośredni związek. Działania są nadal kontynuowane, a wykonują je funkcjonariusze Policji z prokuratorami Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

Policjanci poszukują obecnie 44-latka, który ma około 170 cm wzrostu, włosy koloru blond i jest szczupłej budowy ciała. Nosi okulary, ubrany był w ciemną kurtkę z kapturem. Maksymilian Faściszewski poszukiwany jest listem gończym za różne przestępstwa, może być uzbrojony i niebezpieczny. Wszystkie osoby, które widziały bądź mają wiedzę na temat jego aktualnego miejsca pobytu, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Za wskazanie miejsca pobytu lub inna pomoc w ujęciu poszukiwanego Komendant Główny Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 100 tys. zł.

Źródło: KWP Wrocław

AKTUALIZACJA
PO OBŁAWIE MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ UJĘTY

Share

Zobacz inne