Poszukiwani listami gończymi kamiennogórzanie zatrzymani

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymani byli poszukiwani listami gończymi byli do odbycia kar pozbawienia wolności na podstawie nakazów wydanych przez kamiennogórski sąd.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze realizując zadania związane z zatrzymywaniem osób poszukiwanych rozpracowali miejsca ukrywania się osób poszukiwanych.

W pierwszym przypadku w dniu 26 listopada br. policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Kamiennej Góry br. zatrzymali 58 – letniego mężczyznę ukrywającego się na terenie jednego z przedsiębiorstw na terenie powiatu trzebnickiego. Poszukiwany był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Do odbycia kary ponad 10 lat pozbawienia wolności poszukiwany był przez kamiennogórski sąd za dokonywane wcześniej przestępstwa przeciwko mieniu, oraz dokonywanych rozbojów.

W drugim przypadku w tym samym dniu i powiecie policjanci zatrzymali 32 – latka mieszkańca Kamiennej Góry, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Funkcjonariusze po wcześniejszych ustaleniach weszli do jednego z hosteli i zatrzymali osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu.

Wszyscy zatrzymani zostali przetransportowani do Aresztu Śledczego celem odbycia zasądzonych kar.

Źródło:
kamienna-gora.policja.gov.pl
asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment