Posiadał znaczne ilości środków odurzających

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Zabezpieczyli narkotyki, z których można uzyskać około 200 porcji handlowych. Była to metamfetamina. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Teraz grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 50-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania  podejrzanego o posiadanie znacznych ilości  narkotyków.

20 grudnia 2019 roku około godziny 18.00 policjanci w jednej z miejscowości gminy Janowice Wielkie zauważyli na poboczu pojazd marki Fiat, w którym siedziały 2 osoby, mężczyzna i kobieta.  Mężczyzna na widok radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać, coś próbował ukryć. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem dziwnego jego  zachowania. W trakcie czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że posiadał w kieszeni kurtki ukryte narkotyki. Była to metamfetamina. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać około 200 porcji handlowych.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

Źródło: Policja Jeleniogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment